نتایجی جالب از گلدسته درب شرقی بهشت زهرا توسط رمل و قرآن

 

سردر شرقی بهشت زهرا دارای دو گلدسته است . که سه سوره از قرآن یعنی سوره رحمان بر سردر بیرونی و دو سوره یکی انبا و دیگری سوره جمعه بر دو دهنه ورودی و خروجی ایوان نقش بسته است .
انبا از نبی یعنی آورنده خبر است که در رمل شکل طریق می باشد. جمعه هم در رمل شکل جماعت است . اما سوره رحمان . در آیه ای از این سوره می خوانیم کلُّ مَنْ عَلیها فَان وَ یبقَی وَجْهُ رَبَّک ذوالجلالِ والاکرامِ یعنی  هرکه روی زمین است دستخوش مرگ و فناست و خدای باجلال و عظمت باقی می ماند. و اگر با حروف کلمه رحمان بازی کنیم کلمه احمر به معنای سرخ بدست می آید و لن که به معنای نفی کننده در عربی است . بنابر این به احتمال قوی این آیه مترادف شکل حمره در علم رمل به معنای مرگ و خوف و خطر است . و لن مصدق لااله الاالله است که بر یکی یا طریق دلالت دارد. وقتی طریق درحمره ضرب شود نقی الخد را باعث می گردد. پس سوره رحمان نقی الخد است .
طبق تحقیقات من پایه سمت راست گلدسته شرقی به مرکز ثقل قبری در قطعه 253 دقیقا در گوش سمت راست بهشت زهراست بنام متوفی نبی نبی زاده مرسل فرد و مرکز ثقل پایه سمت چپ بروی دو قبر یایکی . اولی در قطعه 301 و دیگری در قطعه 310 در گوش سمت چپ بهشت زهراست بنامهای متوفیان ستاره جمعه و قمر رخ جمعه .خودایوان به قطعه 21 بهشت زهرا مرتبط است چون نگارنده آیات بر کاشی ها استاد عباس خاک نگار مقدم می باشد که در آرامگاه شخصی شماره 201 دفن شده است . اگر صفرش را برداریم عدد 21 بدست خواهد آمد.

مسجد پشت ایوان که بین دو طاق آن قرار گرفته است به قطعه 24 مرتبط است.

زیرا تنها مکان مسجد مانند در بهشت زهرا در قطعه 24 است . و در نهایت کل مجموعه ایوان گلدسته و مسجد به قطعه 96 بهشت زهرا مرتبط می شود . در این قطعه دهانه کانالی زیر زمینی و قنات مانند که در نیم بیشتر بهشت زهرا امتداد یافته کمی باز است و هنگام سرما بخاراتی که از آن خارج میشود دیده می گردد . این مکان با توجه به اطلاعات متافیزیکی من مرکز بهشت زهرا است  مثل غسالخانه می باشد و محل شستشوی ارواح و غسل است .نتیجه اینکه :

یکی از گلدسته ها طریق است که ستاره اش قمرمی باشد دیگری جماعت مترادف جمعیت است و ایوان هم که احمر و طریق بود پس می توان به این ایوان و گلدسته گفت:

” جمعیت هلال احمر “=== نقی الخد در علم رمل

هلال احمر به معنای خسوف است که بخشی از ماه در سایه زمین قرار می گیرد یا همان پدیده ماه گرفتگی . گفتیم طریق به ماه و جاده دلالت دارد و حمره به مریخ و مرگ اگر این دو را به علاوه جماعت ضرب کنیم باید کل طالع سر در شرقی بهشت زهرا مشخص شود که در ضرب می شود نقی الخد . برای آگاهی از نقی الخد اینجا را کلیک کنید .

هنگام تشییع جنازه کلمه لااله الاالله گفته می شود . تماما بر نفی دلالت دارد.

و یکی بودن . پس از قطعه 91 شروع می کنیم . نه و یک . که نه به فارسی بر نفی دلالت می کند . بنابرین شروع بهشت زهرا از آنجاست . 91 یعنی یک برعکس که می شود انکیس . 92 یعنی دو برعکس که میشود قبض الخارج.

93 میشود سه برعکس یعنی قبض الداخل . 94 می شود چهار برعکس که می شود طریق . 95 میشود پنج برعکس یعنی نقی الخد .

اما در بهشت زهرا قطعه 95 موجود نیست به بجای آن دو مساحت به اندازه دو قطعه دیوار کشی شده و شامل تاسیسات و واحدهای اداری و نیز محل دپو اثاثیه و ماشین های کهنه و اوراق می باشد . بنابر این صددر صد می گویم که مرکزبهشت زهرا و غسالخانه ارواح منطقه دیوار کشی شده مجاور قطعه 94 و 96 است که بنام مجتمع کارگاهی در نقشه می باشد . و واحد بتونی نیز جزوی از آن است . در کلیپ پایین شما هر دو مجتمع را خواهید دید و نیز کبوتری که بطرز عجیبی از انتهای زیر گذر خارج شد .

 

 

 

کبوتری که تعجب مرا در انتهای تونل سر در شرقی بهشت زهرا برانگیخت

سلام بر شما . این فیلم را امروز صبح گرفتم . به کبوتری که در انتهای تونل بهشت زهرا همراه من شد نگاه کنید . اینجا را کلیک نمایید.
      1. SONG9-4
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *